Array

Náš tenisový klub TC EMPIRE Trnava mal počas mládežníckych halových majstrovstiev Slovenska početné zastúpenie vo všetkých vekových kategóriách a naši hráči vybojovali celkovo 30 medailí (6 zlatých - 6 strieborných a 18 bronzových medailí) a stali sme sa suverénne najúspešnejším klubom halový majstrovstiev pre rok 2014.

Majstrovstvá odštartovali mladší žiaci v našom tenisovom areále TC EMPIRE (18.-21.01.). Historické medailové ťaženie začali vo štvorhre ziskom bronzových medailí Tomáš Lánik, Stanislav Valent a Michal Novanský.

Dievčatá – mladšie žiačky hrali v Piešťanoch, kde Nina Stankovská získala vo dvojhre striebornú medailu.Vo štvorhre nás potešili Barbora Kmošková ziskom zlatej medaile a opäť Nina Stankovská ziskom druhej striebornej.

Ďalšia veková kategória – starší žiaci bojovali na Agroferte Bratislava, kde získal Viktor Bánczi striebornú medailu vo dvojhre i štvorhre, Kevin Kurtin bronzovú z dvojhry a zlatú zo štvorhry. Ďalší chlapci Matúš Rusnák a János Fekete priviezli domov zhodne bronzové medaile zo štvorhry.

Dievčatá – staršie žiačky zaznamenali obrovský úspech, keď Lenka Stará získala dve zlaté medaile vo dvojhre i štvorhre a Adriána Šenkárová striebornú vo štvorhre !

Mladší dorastenci bojovali v Púchove, odkiaľ si priviezol dve bronzové medaile z dvojhry a štvorhry David Brna.

Mlašie dorastenky pokračovali v medailovej žatve TC EMPIRE na dvorcoch v Lučenci, kde Adriána Šenkárová získala zlato vo dvojhre, Timea Pavličková bronz vo dvojhre a zlato vo štvorhre, Lenka Stará získala striebro vo štvorhre, Saša Lazárová, Karin Kožlejová a Veronika Poláková bronz vo štvorhre.

Najstaršia veková mládežnícka kategória – dorastenci, hrali majstrovstvá vo Vysokých Tatrách, odkiaľ si Oliver Nagy priviezol bronzovú medailu z dvojhry a dvojica Kurek/Behúň bronzovú zo štvorhry.

Dievčatá dorastenky bojovali o medaile v Piešťanoch, Barbora Kotelesová priviezla bronz z dvojhry a spolu so Sindy Kurtinovou taktiež bronz zo štvorhry.

Po majstrovstách Slovenska družstiev 2013, kedy sa náš klub stal najúspešnejší na Slovensku sa v zimnej halovej sezóne podaril hráčom a trénerom ďalší vynikajúci úspech.

Celkovou bilanciou 30 medailí z halových majstrovstiev Slovenska 2014 sa náš klub TC EMPIRE Trnava stal najúspešnejší zo všetkých na Slovensku a získal 1.miesto v hodnotení klubov.

Vďaka patrí všetkým hráčom, ktorí predvádzali výborné výkony a taktiež trénerom TC EMPIRE , ktorí ich skvelo pripravili na majstrovstvá.

Pozrite si komplenté vyhodnotenie halových majstrovstiev Slovenska pre rok 2014:

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.