Array

Do kalendára podujatí sa klub TC EMPIRE Trnava po prvýkrát rozhodol včleniť ženský medzinárodný halový turnaj EMPIRE Womens Indoor (od 7. do 15. februára vrátane kvalifikácie) s dotáciou 10 000 USD. Hrať sa bude na novom tvrdom povrchu Plexipave Plexicushion Prestige, ktorý sa používa na grandslame Australian Open v Melbourne.

V tomto období sa konajú prípravy na turnaj. Tie súvisia s marketingovými aktivitami vrátane výroby bannerov, letákov či turnajového bulletinu, ktorý pripravujeme pre tenisových fanúšikov i hráčov. Čo sa týka turnajového programu, zápasy sa budú hrať na všetkých troch nových dvorcoch v hale EMPIRE. Hrací čas kvalifikačných zápasov bude o 10.00, duely hlavnej súťaže sa začnú o 11.00. Oficiálnou loptičkou je Dunlop Fort All Court (typ 2).

Nasadenou jednotkou turnaja bude maďarská reprezentantka Réka-Luca Jani, ale do Trnavy príde i enkláva talentovaných slovenských tenistiek. V Trnave nebudú chýbať Rebecca Šramková, Petra Uberalová, Chantal Škamlová, Michaela Hončová, Jana Jablonovská, Viktória Kužmová, dcéry Mariána Vajdu a sestry Nikola a Natália Vajdové či hráčky TC EMPIRE Lenka Juríková, Vivien Juhászová, Tamara Kupková, Barbora Kötelesová a špičková svetová juniorka a členka nášho extraligového družstva Kristína Schmiedlová!

„Chceme otestovať nový povrch, ale najmä máme záujem dať šancu našim mladým talentovaným hráčkam, ktoré môžu získať prvý bod či body do svetového ženského rebríčka WTA. Termín sme vyberali s ohľadom na iné turnaje v okolí, aby sme mali výbornú účasť. Február vyšiel ako ideálny. Je to stále obdobie, keď sa hrá väčšina podujatí na tvrdom povrchu,“ hovorí o turnaji jeho riaditeľ Oto Majba.

Všetci tenisoví nadšenci a fanúšikovia z Trnavy a okolia sú vítani od 7. februára 2015 v areáli klubu TC EMPIRE Trnava. Nenechajte si ujsť šancu vidieť ženský tenis a viaceré slovenské nádeje tohto športu, vstup je voľný!

V hlavnom pavúku dvojhry je prihlásených 18 hráčok, 8 sa do hlavnej súťaže prebojuje z kvalifikácie, 4 dostanú voľnú kartu a 2 tzv. special exempt.

Pozrite si zoznam:

 

 HLAVNÁ SÚŤAŽ

posledná zmena: 2. február 2015

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční medzinárodný vozíčkarsky turnaj. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 8.6. do nedele 11.6.2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.