Array

Okrem Lenky Starej sa na domácom dorasteneckom šampionáte do 16 rokov v TC EMPIRE Trnava darilo aj ďalším členkám nášho klubu. Medaily zo štvorhry si odniesli Nina Stankovská aj Adriána Šenkárová.

Nina Stankovská hrala štvorhru na letných majstrovstvách SR dievčat do 16 rokov po boku Stelly Kovačičovej, Adriána Šenkárová s Patríciou Junasovou. Tieto páry sa streli nakoniec aj vo finálovom súboji, v ktorom dominovali Stankovská s Kovačičovou po výhre 6:0, 6:3 a z M-SR si odniesli zlaté medaily.

Nina Stankovská (TC EMPIRE Trnava)/Stella Kovačičová, výsledky:
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Barbora Matúšová/Kiara Petrovická 7:5, 5:7, 10:5
štvrťfinále: Michaela Krausková/Rea Moravcová 2:6, 7:5, 10:8
semifinále: Veronika Kőberlingová/Michaela Kadlečková 6:1, 7:6(1)
finále: Adriána Šenkárová (TC EMPIRE Trnava)/Patrícia Junasová 6:0, 6:3

 

Nina Stankovská (TC EMPIRE Trnava)/Stella Kovačičová:

20150612stankovska

20150612stankovska2

20150612stankovska1

 

 

Oznamy

Termínová listina 2025

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.