Array

 

 

FOTOGALÉRIA EMPIRE WOMEN'S INDOOR 2016

Tretia nasadená Slovenka Rebecca Šramková potvrdila v zápase 2. kola hardového turnaja EMPIRE Women’s Indoor 2016 pozíciu favoritky, keď zdolala Vivien Juhászovú 6:3, 6:4. Do štvrťfinále postupujú aj Chantal Škamlová a Lenka Juríková.

Šramková (287. v rebríčku WTA) hrala s Juhászovou naposledy pred štyrmi rokmi v kvalifikácii pätnásťtisícového turnaja v českom meste Vendryně. Vtedy vyhrala dvakrát 6:4, 6:4. Teraz za 83 minút 6:3, 6:4 a upravila vzájomnú seniorskú bilanciu na 2:0. „Dnes som hlavne chcela hrať presne, chcela som si udržať svoje tempo. To mi na dnešné víťazstvo stačilo.Ten náš predošlý zápas si nepamätám. Jediné, čo som vedela, bolo to, že som vyhrala, ale skóre alebo podrobnosti si nepamätám,“ povedala Šramková pre www.tcempire.sk.
Šramková je spokojná s úvodom tejto sezóny, na januárovom 25-tisícovom ITF turnaji v Brazílii bola v semifinále dvojhry, kde prehrala až so skúsenou WTA hráčkou Soranou Cirsteaovou po trojsetovej bitke. „Začiatok sezóny mi vyšiel tak, ako som chcela. Teraz trochu bojujem so sebou. Dnes ráno sa mi objavilo menšie zranenie, ale bude to v poriadku, potrebujem ísť len na masáž. V druhom sete som prehrávala 0:3, musela som sa nechať ošetriť. Stratila som vtedy svoje tempo, ale potom som sa do toho dostala,“ dodala víťazka a členka TK Jednotka.
K Šramkovej vo štvrťfinále sa pridala aj ďalšia Slovenka Chantal Škamlová, ktorá vyhrala nad Češkou Petrou Melounovou v dvoch tajbrejkoch 7:6(6), 7:6(5).

Na kurte číslo 2 následne uspela Lenka Juríková z klubu TC EMPIRE, ktorá v čisto slovenskom zápase po veľkom boji zdolala Terezu Mihalíkovú 6:4, 1:6, 6:4. „Osobne som sa cítila herne horšie ako včera, keď som hrala s Rékou-Luca Janiovou. Neviem, či to bolo viditeľné navonok, ale ja som zo seba mala taký pocit. Bola som dosť unavená, včera som hrala dvojhru a štvorhru, na kurte som bola 4 hodiny. V prvom sete bolo viac chýb ako víťazných winnerov z oboch strán. Keďže ich Tereza spravila viac, vyhrala som 6:4. V druhom sete mi odišli sily, ruka pri servise, zavolala som si fyzioterapeuta. Urobila som veľmi veľa ľahkých chýb. Stratila som koncentráciu, išlo to dole vodou. Tretí set bol o bojovnosti,“ zhodnotila svoj výkon Juríková, ktorá nastúpi v boji o semifinále proti krajanke Chantal Škamlovej. Zatiaľ hrali spolu raz pred dvomi rokmi v Turecku, kde vyhrala Juríková 6:3, 6:0 „So Chantal sa poznáme dlho. Za dva roky od nášho posledného zápasu sa toho veľa zmenilo, uvidíme, čo sa bude diať na kurte,“ uzavrela Juríková.

Medzi štvrťfinalistky sa prebojovala aj členka domácej akadémie Anna Blinkovová, ktorá zdolala v 2. kole Slovenku Zuzanu Luknárovú 6:7(4), 6:4, 7:5.

Rebecca Šramková v Trnave:

IKO 2085u

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční medzinárodný vozíčkarsky turnaj. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 8.6. do nedele 11.6.2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.