Do konca minulého roka mohli ľudia aj organizácie zasielať návrhy na ocenenia, z ktorých približne pred mesiacom komisia mládeže a športu mestského zastupiteľstva vybrala konečné mená.

TC EMPIRE Trnava dostal dve ocenenia. Dôsledná práca trénerov tenisového klubu TC Empire, žala úspechy v hale aj pod holým nebom. Kým v minulom roku patrila Trnave štvrtá priečka v hodnotení klubov, v tejto zvíťazila. Druhé ocenenie za kategóriu mládež získala Sarah Maria Juráková. Gratulujeme.

 jurakova ocenenie mesta

 Sarah Mária Juráková s manažérom klubu TC EMPIRE Ing. Tomášom Bolemanom, PhD.

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.