Array

Mia Pohánková sa zúčastnila turnaja Tennis Europe do 14 rokov v Piešťanoch.

Čítať ďalej...

Viktória Nováková sa stala víťazkou medzinárodného turnaja do 12 rokov začiatkom mája v chorvátskom Čakovci druhej najvyššej kategórie. Gratulujeme.

Čítať ďalej...

Marek Naňo sa predstavil koncom apríla na tunaji ITF 5.kategórie v maďarskom Szekesfehervari a prebojoval sa do finále dvojhry a semifinále štvorhry. Na ceste do finále porazil v semifinále Sama Kyjaciho. Obom gratulujeme. 

Čítať ďalej...

Mia Pohánková bola úspešná na konci apríla na medzinárodnom turnaji do 16 rokov v Brne druhej kategórie, keď zvíťazila vo štvorhre a prebojovala sa aj do semifinále dvojhry. Gratulujeme. 

Čítať ďalej...

Náš ženský extraligový tím bol blízko k senzácii, keď sme skoro otočili zo stavu 0/3 na 4/3, ale k celkovému víťazstvu nám chýbalo premeniť matchball. Aj napriek prehre ženám gratulujeme k peknému druhému miestu.

Čítať ďalej...

 

Oznamy

Termínová listina 2022

Predaj permanentiek na letnú sezónu

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na letnú tenisovú sezónu na vonkajších antukových dvorcoch od 8€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.