Array

Do nášho klubu prijala vo štvrtok 21.5.2020 pozvanie akadémia z Púchova Matchopoint Tennis Academy. Pod vedením trénera Michala Ďurovca si prišli zasparingovať títo hráči: Lukáš Hanušovský, Matej Markovič, Petra Janigová, Nina Kyseľová a Martin Frič. Z klubu sa predstavili Dylan Bairo, Natália Kročková, Vanessa Nováková, Patrik Hulín a Marek Naňo

Čítať ďalej...

Vážení športovci,
s radosťou Vám oznamujeme, že od 1/6/2020 spúšťame prenájom vonkajších kurtov a spúšťame prevádzku letného baru. Viac info sa dozviete onedlho.
 
letný bar logo
 
vonkajsie kurty

Klub TC MPIRE Trnava prijal vzhľadom na mimoriadnu situáciu, ktorá sa týka pandémie koronavírusu, zásadné opatrenia.

Čítať ďalej...

Klub TC EMPIRE Trnava obnovil tréningový proces klubových hráčov. V prípade otázok kontaktujte svojho kompetentného trénera poprípade p. Bolemana (0911 170 738). 

Čítať ďalej...

Zdravie našich hostí a zamestnancov je pre nás všetkých najdôležitejšie a preto sme sa zachovali zodpovedne a uzavreli celú prevádzku hotela do odvolania Všetkým našim hosťom, klientom, zamestnancom a obchodným partnerom prajeme pevné zdravie a veríme, že sa onedlho opäť stretneme pri tenise, dobrom jedle, alebo inej príležitosti. Zároveň by sme Vás všetkých poprosili rešpektovať nariadené preventívne opatrenia. Ďakujeme a do skorého videnia!

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.