Areál TC Empire TrnavaTenisový areál TC EMPIRE Trnava na Hajdóczyho ulici patrí v rámci Slovenska k najväčším a najkrajším tenisovým areálom, ktorý by určite obstál i v medzinárodnej konkurencii. S dostavbou 4 nových antukových dvorcov patrí areálu prvé miesto v počte dvorcov na Slovensku s celkovým počtom 16 antukových dvorcov. Areál TC EMPIRE Trnava sa dostáva do povedomia tenisových fanúšikov aj vďaka významným domácim i medzinárodným turnajom, kde medzi tie najvýznamnejšie patria najväčší ženský turnaj na Slovensku EMPIRE Slovak Open s dotáciou 100 000 USD (máj), ďalší mužský medzinárodný turnaj EMPIRE FUTURES Trnava s dotáciou 15 000 USD (júl) a rovnako dotované ženské podujatie EMPIRE Women's Indoor (február). Na spomínaných turnajoch štartujú hráči a hráčky z prvej, druhej či tretej stovky svetového rebríčka ATP/WTA.

Tenisový areál na Hajdóczyho ulici je domovom špičkového klubu TC EMPIRE Trnava, ktorý ponúka širokej verejnosti možnosť stráviť príjemné chvíle pri tenise. Netreba zabudnúť ani na veľkú skupinu amatérskych tenistov, ktorí v areáli každoročne hrávajú Trnavskú tenisovú ligu a pravidelne sa stretávajú na kurtoch už nespočetne veľa tenisových sezón.

Veľkým posunom vpred bolo vybudovanie nového komplexu na jar 2011, ktorého súčasťou sú už spomínané 4 nové dvorce, ako i bar s veľkou terasou a krásnym výhľadom na dvorce a klubové priestory, kde svoje zázemie nájdu hráči, tréneri i správcovia areálu. Na svoje si prídu i deti, ktoré sa môžu vyšantiť na detskom minidvorci, odrazovej stene ako i na preliezkach. Súčasťou areálu je i zeleň, oddychová zóna s altánkom a petangové ihrisko.

Klubové priestory Pre deti...

Dominantou areálu je bezpochyby, popri už spomínanej klubovej budove, štvorhviezdičkový hotel EMPIRE, ktorého súčasťou je tenisová hala s tromi tenisovými dvorcami s hardovým špičkovým povrchom, ktorý sa využíva aj na grandslamovom Australian Open. Hotel ponúka hráčom vynikajúce podmienky nielen počas turnajov a v areáli nájdu všetko potrebné od fitnes a wellness centra až po reštauráciu s kvalitným jedlom.

Hotel Empire**** 05 areal_kurty

 IKO 4694u

Každý rok v areáli počas zimných mesiacoch vyrastie nafukovacia hala na tri antukové  dvorce, čo spolu s vnútornými kurtami v hale EMPIRE ponúka veľmi dobré podmienky pre hráčov na trénovanie i počas zimného obdobia ako i na usporiadanie mnohých halových turnajov.

dsc 8423u

dsc 8436u
 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.