Staršia žiačka Vanda Vargová má za sebou úspešné obdobie na turnajoch. Najprv vyhrala v máji dvojhru na regionálnych majstrovstvách v Nitre a minulý týždeň sa prebojovala do štvrťfinále singla a finále debla v Maďarsku.

Májové letné regionálne majstrovstvá starších žiačok (západoslovenský región) sa konali v TK Nitra. Vargová, zverenkyňa Juraja Jančoviča, ich vyhrala s prehľadom, keď stratila iba 5 gemov. Spolu s Kráľovou získali titul vo štvorhre.

Dobrú formu si 13-ročná hráčka priniesla aj na medzinárodný ETA turnaj do Maďarska. Na podujatí druhej kategórie do 14 rokov v Pécsi sa dostala do štvrťfinále dvojhry a do finále štvorhry spolu s krajankou Eszter Méri. V singli prehrala Vargová s neskoršou domácou víťazkou Lucou Janosi.

Vanda Vargová, regionálne majstrovstvá, TK Nitra:
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Ana Šabíková 6:0, 6:0
3. kolo: Adriana Viktória Kráľová 6:1, 6:0
štvrťfinále: Ema Bolebruchová 6:1, 6:1
semifinále: Terézia Baraniaková 6:0, 6:0
finále: Bianca Behúlová 6:1, 6:1

Vargová po víťazstve v Nitre:

20160516vargova

 

 

Oznamy

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Turnaj rodičov a priateľov klubu

V sobotu 28.09.2019 sa v areáli TC EMPIRE Trnava uskutoční tradičný turnaj rodičov a priateľov klubu. Táto akcia každoročne uzatvára letnú tenisovú sezónu a nebude tomu inak ani tento rok. Budeme veľmi radi, ak prídete do nášho areálu a strávite s nami pekný sobotný deň. Systém turnaja sa určí na základe počtu účastníkov. Preferovaný systém hrania je rodič, dieťa. Prezentácia účastníkov do 9.00. Pri nepriaznivom počasí sa akcia uskutoční v hale. Prihlásiť sa môžete u p. Bolemana do štvrtka 26.09., 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.