Nemka Vivian Heisenová a Ruska Margarita Lazarevová vybojovali deblový titul na 3. ročníku hardového turnaja EMPIRE Women's Indoor, keď vo finále zdolali slovenský pár Sandra Jamrichová a Vivien Juhászová 4:6, 6:4, 10:7.

INTERVIEW, DOUBLES WINNERS

„Bol to náročný zápas. Na začiatku sme sa cítili dobre, ale stratili sme ľahké lopty. V druhom sete sme sa snažili zlepšiť hru. Taktiež sme si vymenili strany, obe sme hrali z forhendu. Bola to lepšia alternatíva a nakoniec sa nám to vyplatilo," povedala po finále Nemka Vivian Heisenová pre www.tcempire.sk.
Dvojica zažila na trnavskom turnaji v TC EMPIRE premiéru, spolu v debli doteraz nenastúpili. „Asi si to ešte zopakujeme, keďže sa nám tak darilo. Našli sme sa vďaka facebooku. Cítili sme sa tu super, je tu skvelé jedlo, organizácia klapala, všetko bolo na čas. Bývali sme v neďalekom penzióne, kde nám oprali aj šaty. Som veľmi rada, lebo sa hneď ponáhľam na turnaj do nemeckého Altenkirchenu. Už zajtram tam mám zápas," dodala s úsmevom Vivian Heisenová.

FINALISTKY ŠTVORHRY A ORGANIZÁTORI:

IKO 8637-3

 

VÍŤAZKY ŠTVORHRY:

 

heisen lazareva

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.