Nemka Vivian Heisenová a Ruska Margarita Lazarevová vybojovali deblový titul na 3. ročníku hardového turnaja EMPIRE Women's Indoor, keď vo finále zdolali slovenský pár Sandra Jamrichová a Vivien Juhászová 4:6, 6:4, 10:7.

INTERVIEW, DOUBLES WINNERS

„Bol to náročný zápas. Na začiatku sme sa cítili dobre, ale stratili sme ľahké lopty. V druhom sete sme sa snažili zlepšiť hru. Taktiež sme si vymenili strany, obe sme hrali z forhendu. Bola to lepšia alternatíva a nakoniec sa nám to vyplatilo," povedala po finále Nemka Vivian Heisenová pre www.tcempire.sk.
Dvojica zažila na trnavskom turnaji v TC EMPIRE premiéru, spolu v debli doteraz nenastúpili. „Asi si to ešte zopakujeme, keďže sa nám tak darilo. Našli sme sa vďaka facebooku. Cítili sme sa tu super, je tu skvelé jedlo, organizácia klapala, všetko bolo na čas. Bývali sme v neďalekom penzióne, kde nám oprali aj šaty. Som veľmi rada, lebo sa hneď ponáhľam na turnaj do nemeckého Altenkirchenu. Už zajtram tam mám zápas," dodala s úsmevom Vivian Heisenová.

FINALISTKY ŠTVORHRY A ORGANIZÁTORI:

IKO 8637-3

 

VÍŤAZKY ŠTVORHRY:

 

heisen lazareva

 

Oznamy

Jarné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jarné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov v hoteli Relax Inn v Šoporni. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Rozpis bublín do 14 rokov

Pozrite si rozpis bublín od 7.1.2019. V prípade, že sa daný hráč neodhlási z tréningu deň vopred do 14.00, hodina mu bude zarátaná. Odhlasovanie trénerovi Lajkepovi 0940 564 208.

 

Zimný rozpis prípravky

Pozrite si zimný rozpis prípravky. Podľa nového rozpisu začíname už od pondelka 1.10.2018. Prípadné informácie u kompetentných trénerov.

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.