Kötelesová postúpila do semifinále dvojhry na turnaji ITF s dotáciou 10 000 USD po druhý raz v kariére. Minulý rok sa jej to podarilo v srbskom meste Palič. Pre web tcempire.sk zhodnotila svoj postup. „Už včera sa mi podarilo zdolať nasadenú hráčku a po zápase som si bola pozrieť ako hrá Marfutinová. Hrala agresívne, veľmi dobre podávala. Vedela som však, že keď nadviažem na výkon zo včerajška, tak to bude tesný zápas a mám proti Marfutinovej veľkú šancu uspieť,“ vyjadrila sa Barbora. „Výsledok vyzerá jednoznačne, ale herne sme boli vyrovnané. Rozhodlo to, že pri tesných stavoch v gemoch som sa nebála hrať agresívne a dostávala som ju pod tlak. Tvorila som hru a pomáhala si prvým servisom,“ dodala Kötelesová, ktorá sa v boji o finále stretla s krajankou Janou Jablonovskou. Tej podľahla 1:6, 6:7.

Vivien Juhászová mala v ostatnom období zdravotné problémy, ktoré sa prejavili aj na východe republiky. V 2. kole v Michalovciach zdolala Češku Karolínu Čechovú 7:5, 6:3. „Zápas bol pre mňa ťažký po fyzickej stránke, keďže som dva a pol mesiaca nehrala na turnaji. Nemohla som sa hýbať naplno a všeobecne kvôli členku som nemohla robiť na kondičke. V zápase som si pomáhala servisom, čo som veľmi rada. Súperka hrala viac-menej na istotu a udržiavala lopty. Mali sme viacero dlhých výmen. Dúfam, že do zajtra zregenerujem a podám o niečo lepší výkon,“ povedala pre tcempire.sk Juhászová, ktorej turnaj vybral tréner z TC EMPIRE Martin Durdík. „Bolo to preto, lebo sa koná na Slovensku a po väčšej pauze som si chcela vyskúšať hrať pár zápasov v blízkosti,“ dodala Vivien, ktorá však skončila vo štvrťfinále turnaja. „V zápase s Muchovou som zle dopadla z výskoku,“ vysvetlila príčinu skreču.

Michalovce Womens Cup 2014, výsledky dvojhier

 

Vivien Juhászová

1. kolo: Vivien JUHASZOVA (SVK) [3]  - Tina TEHRANI (USA) 6:2, 6:3

2: kolo: Vivien JUHASZOVA (SVK) [3]  -  Karolina CECHOVA (CZE) 7:5, 6:3

štvrťfinále: Vivien JUHASZOVA (SVK) [3] - Karolina MUCHOVA (CZE) 3:6 skreč Juhászová

 

Barbora Kötelesová

1. kolo: Barbora KOTELESOVA (SVK) -  Kerstin PECKL (AUT) 6:1, 7:5

2: kolo: Barbora KOTELESOVA (SVK)  - Anna Katalina ALZATE ESMURZAEVA (NED) [5] 6:2, 6:2

štvrťfinále: Barbora KOTELESOVA (SVK)  - Maria MARFUTINA (RUS) [4] 6:3, 6:1

semifinále: Barbora KOTELESOVA (SVK) - Jana JABLONOVSKA (SVK)  1:6, 6:7

 

Karin Morgošová

1. kolo: Jana JABLONOVSKA (SVK) - Karin MORGOSOVA (SVK) [2] 1:6, 6:2, 6:2    

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.