Už XIX. ročník medzinárodného tenisového turnaja telesne postihnutých športovcov „SLOVAKIA OPEN 2012" sa uskutočnil v dňoch 20. - 24. júna 2012.

V rámci tohto roka bol turnaj zaradený do kategórie ITF-2 a privítali sme tenistov z absolútnej svetovej špičky, pričom nechýbali ani naši reprezentanti, pre ktorých je tento turnaj veľmi dôležitým prostriedkom konfrontácie svojej výkonnosti so zahraničnými súpermi. Turnaja sa zúčastnilo vyše tridsať tenistov na vozíku z 13 krajín sveta, pričom medzi nimi nechýbali také zvučné mená ako Cattaneo, Vikstrom a u žien Shuker.

Okrem vysokej športovej úrovne priebeh podujatia potvrdil, že turnaj tenistov na vozíku má už tradične aj vysokú spoločenskú úroveň, keď patronát nad jeho priebehom prevzal primátor mesta Trnavy Vladimír Butko.

V tomto roku sa tento medzinárodný turnaj premiérovo uskutočnil v tenisovom areáli TC EMPIRE v Trnave. Jeho súčasťou bol, ako každoročne, aj VIP tenisový turnaj partnerov, ktorí sa rozhodli ho podporiť aj svojou osobnou účasťou.

Viac informácií na http://www.so-wheelchairtennis.com/.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.