Array

Hráči TC EMPIRE Trnava opäť potvrdili dominanciu v Západoslovenskom regióne na letných majstrovstvách Západoslovenského regiónu, ktoré sa uskutočnili počas víkendov 12.-13.5. a 19.-20.5.2012. Potvrdili sme postavenie najúspešnejšieho klubu v Západnom regióne zo zimných regiónov, kde sme dokopy získali tri zlaté a dve bronzové medaily vo dvojhre. Na letných regiónoch sme bilanciu ešte vylepšili, keď sme vo dvojhrách získali štyri zlaté, dve strieborné a dve bronzové medaily. Vo štvorhre sme pridali ešte tri zlaté a tri bronzové medaily. Celková bilancia z letných regiónov je úctyhodná, veď sme získali 14 medailí, z toho 7 zlatých, 2 strieborné a 5 bronzových. Uvádzame jednotlivé úspechy aj menovite:

Viktor Bánczi 1.miesto dvojhra mladší žiaci
1.miesto štvorhra mladší žiaci
Kevin Kurtin 2.miesto dvojhra mladší žiaci

1.miesto štvorhra

mladší žiaci
David Brna 1.miesto dvojhra starší žiaci
3.miesto štvorhra dorastenci
Veronika Poláková 1.miesto dvojhra staršie žiačky
1.miesto štvorhra staršie žiačky
Adriána Šenkárová 3.miesto štvorhra staršie žiačky
Michael Polák 3.miesto dvojhra dorastenci
Marcel Musil 3.miesto štvorhra dorastenci
Tamara Kupková 1.miesto dvojhra dorastenky
Linda Hercegová 2.miesto dvojhra dorastensky
3.miesto dvojhra ženy

12.5.2012 sa konali v Piešťanoch i regionálne majstorvstvá Západoslovenského kraja seniorov 35+, kde dominoval klub TC EMPIRE Trnava, ktorý postúpil v súťaži družstiev z 1.miesto na majstrovstvá Slovenska a v súťaži jednotlivcov vyhral Martin Černák, ,ktorý tento rok hosťuje za TC EMPIRE Trnava.

Všetkým medailistom srdečne blahoželáme a držíme palce na majstrovstvách Slovenska.

 

 

 

 

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.