Array

Klub TC EMPIRE Trnava nominoval na finálové kolo Detského DC a FC nasledovných hráčov:

Chlapci TC EMPIRE Trnava A:

  • Stanislav Valent
  • Tomáš Lánik
  • Miloš Karol
  • Dominik Cvik

Dievčatá TC EMPIRE Trnava A:

  • Nina Stankovská
  • Simona Krištofovičová

 

Chlapci ako druhý nasadený tím zo Západoslovenského kraja na základe výsledkov z regionálneho kola sa v predkole stretli s 1.TC Humenné. Naši chlapci po jednoznačnom víťazstve 5/0 postúpili medzi osem najlepších tímov, kde ich už čakalo prvé nasadené družstvo z Bratislavy TK Slávia STU Agrofert. Chlapci predviedli bojovný výkon a za stavu 2/2 rozhodovala dvojhra, v ktorej ale Tomáš Lánik nebol stopercentne fit a nestačil na svojho súpera. V ďalšom priebehu turnaja sme už svojim súperom nedali šancu a po dvoch víťazstvách sme skončili na konečnom 5.mieste. Chlapcom gratulujeme za vzornú reprezentáciu klubu nielen na tomto turnaji, ale počas celého roka.

Dievčatá mali rovnakú východiskovú pozíciu ako chlapci a v prvom kole čelili tretiemu družstvu z východu Prešovu. Naše dievčatá jednoznačne dominovali výsledkom 5/0 a v štvrťfinále ich už čakal Slovan Bratislava ako nasadený tím číslo 1. V tomto stretnutí rozhodovala štvorhra, v ktorej sme ale neuspeli a po celkovom tesnom výsledku 3/2 sme sa posunuli do bojov o 5.-8.miesto. Podobne ako chlapci, dievčatá jasne tirumfovali v zostávajúcich stretnutiach a umiestnila sa na celkovom piatom mieste. Dievčatám taktiež stdrečne blahoželáme a želáme veľa úspechov do budúcna.

spolocna fotka dc a fc 2012

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.