Array

V prvom kole sme sa stretli s domácim DIXON-om. Systém hry je odlišný od kategórie mládeže a to v tom, že sa hrajú iba 4 dvojhry a 1 štvorhra. Po úvodných dvojhrách bol stav nerozhodný 2:2, keď bodovali Kula s Nebylom a práve títo dvaja hráči nám zariadili postup do semifinále, keď zdolali v rozhodujúcej štvorhre Nagya, Kisantala 6/3 6/1.

Kompletné výsledky celého zápasu si môžete pozrieť TU.

V semifinále na nás čakal Slovan Bratislava, kde sme jasne dominovali a nedovolili uhrať súperovi ani bod. Záverečná štvorhra sa neodohrala, keďže o výsledku bolo rozhodnuté a po výsledku 4:0 sme postúpili do finále. 

Kompletné výsledky celého zápasu si môžete pozrieť TU.

Vo finále proti nám nastúpilo družstvo VIVA ŠPORT Hodruše-Hámre, ktoré nám taktiež nedokázali vzdorovať a bez straty bodu sme sa stali zaslúženými majstrami Slovenska.

Kompletné výsledky finálového zápasu si môžete pozrieť TU.

Chalanom srdečne blahoželáme k titulu.

 

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.