Array

V hodnotení klubov roku 2012 obsadil klub TC EMPIRE Trnava tretie miesto. Športový riaditeľ Tomáš Boleman vyzdvihol najmä výborný vstup do sezóny. Na halových majstrovstvách SR získal klub 15 medailí, najviac zo všetkých klubov.

„Na kvalifikáciu halových ME sa prebojovali Sarah Mária Juráková, Tamara Kupková, David Damian Brna, Viktor Bánczi a Adriána Šenkárová. Do finále sa so svojimi družstvami prebojovali Kupková (2. miesto), Juráková (5. miesto) a Šenkárová (5. miesto). Na letných majstrovstvách SR sme splnili ciele ziskom 11 medailí," vymenúva Boleman. Na ME družstiev sa zúčastnili Bánczi, Šenkárová, Kupková a Juráková. Kupková bola členka tímu SR, ktorý postúpil na MS do 14 rokov. Spolu s Kužmovou a Mihalíkovou získali titul majsteriek sveta. Na majstrovstvá SR družstiev sa v mládežníckych kategóriách prebojovalo päť zo šiestich družstiev. Mladší žiaci získali titul a starší žiaci a žiačky bronz. Prví boli aj seniori 35+. Ženský prvoligový tím postúpil suverénne do najvyššej slovenskej súťaže- extraligy.

„Vyzdvihnem dva individuálne výsledky - Bánczi na slovenských turnajoch neprehral ani set vo dvojhre a Kupková sa dostala do TOP 10 v Európe do 14 rokov.Všetkým hráčom TC EMPIRE Trnava patrí vďaka za úspešnú reprezentáciu klubu," dodáva športový riaditeľ.

Podľa jeho slov základom úspechu sú výborné podmienky a kvalitný trénerský kolektív. Tvoria ho šéftréner Juraj Jančovič, tréneri mládeže a dorastu Radovan Jakab a František Smrťka a trénerky detí Monika Kupková, Mária Jedličková a Diana Zelenayová. „Trénerský kolektív sa snažíme skvalitňovať, o čom svedčí aj príchod Miloslava Grolmusa od roku 2013. Pripravujeme s ním aj 7 a 10-dňové tréningové kempy pre talentovaných hráčov od 14 rokov. Druhým faktorom je hľadanie talentov. Hráčsku základňu sa nám darí rozširovať aj prestupmi. V klube pôsobí viac ako 180 detí. Kľúčová je podpora partnerov a sponzorov klubu. Ďakujem im za pomoc pri zabezpečení výborných športových podmienok," prízvukuje športový riaditeľ TC EMPIRE.

Klub organizuje viac turnajov - slovenských alebo medzinárodných - pre všetky kategórie. Vrcholom sezóny bude opäť ženský turnaj. Novinkou je zmena termínu z leta na úvod antukovej sezóny 6. - 12.mája 2013, i dotácie – zvýšenie na 75-tisíc dolárov. Tomáš Boleman: „Na budúci rok pribudne aj mužský turnaj kategórie futures s dotáciou 10-tisíc dolárov 5. - 11. augusta 2013. V našom areáli sa koná množstvo akcií, ktorými sa snažíme rozvíjať spoločenský život v klube. Letné detské tenisové tábory sa stretli s veľkým záujmom. Podrobný harmonogram turnajov a akcií si je možné pozrieť na našej webovej stránke.

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.