Array

O ceny sa pobili iba muži a to v nasledujúcich kategóriách:

  • dvojhra muži 35+
  • dvojhra muži 40+
  • dvojhra muži 45+
  • dvojhra muži 50+
  • dvojhra muži 60+

Na turnaji sa uskutočnila i štvorhra v kategórii muži 35+.

Sobotňajší program začal kategóriami 35+ a 40+. Do kategorie 35+ sa prihlásilo 6 hráčov, ktorí boli rozdelení do dvoch trojčlenných skupín odkiaľ postupovali víťazi do záverečného finále. Obom skupinám dominovali domáci hráči Richard Nebyla a Martin Černák, ktorí sú čerství majstri Slovenska v súťaži družstiev 35+. Finálový zápas vyznel lepšie pre Richarda Nebylu, ktorý zvíťazil 6/3 6/3.   

Kategóriu 40+ tvorilo 7 hráčov, ktorí boli rozdelení do jednej trojčlennej a štvročlennej skupiny. Systém hry bol rovnaký a iba víťaz skupiny sa posunol do záverečného finále. Patrik Drozd bol jasne postupujúci zo štvorčlennej skupiny a o postupujúcom z druhej rozhodol až tiebreak trieteho setu. V ňom Jaroslav Barczi porazil Stefana Cotugna z Rakúska . Finálový súboj bol taktiež vyrovnaný, kde to nakoniec Patrik Drozd dotiahnol do víťazného konca.

Kategóriu 45+ tvorilo 5 hráčov zo Slovenska ktorí bojovali medzi sebou v jednej skupine o celkové víťazstvo. Juraj Sninský bez prehry ovládol celú skupinu a zaslúžene triumfoval.

Kategória 50+ bola najmenšia a zúčasnili sa jej iba traja hráči. Víťazom sa stal bez straty setu Ľubomír Poruban. 

Vekové kategórie uzatvárala skupina 60+, kde 6 seniori zviedli súboje v dvoch trojčlenných skupinách. Vo finále sa stretli Stanislav Kobylka a Jordan Žufka. Kobylka vyhral po troch setoch 6/1 4/6 6/1.

Vo štvorhre sa otvorila iba kategória 35+ a prihlásili sa 4 páry, ktoré bojovali vyraďovacím spôsobom. Martin Černák a Richard Nebyla potvrdili výkony vo dvojhre a bez straty setu turnaj vyhrali.

Kompletné výsledky nájdete na www.itftennis.com.

Všetkým víťazom srdečne blahoželáme.

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.