Array

Halové Majstrovstvá mladších žiakov sa uskutočnili v Leviciach na antuke a o titul bojovali až 4 hráči TC EMPIRE Trnava: Roman Hutta, Juraj Dobrovdoský, Tomáš Lánik a Stanislav Valent. Nasadenou jednotkou bol Adam Arbet, ktorý sa od začiatku zimnej sezóny pripravuje v našom klube. Tomáša a Jurka zviedol žreb prvého kola proti sebe a Tomáš vyhral 6/1 6/4. Stanko bez problémov prešiel prvým kolom a Roman mal ako nasadený hráč voľno. Tomáš aj Stanko vyradili nasadených hráčov a prebojovali sa už do štvrťfinále. Roman zviedol tuhý trojsetový boj proti Petrovickému a podľahol mu 6/3 5/7 5/7.  Roman Petrovického unavil čoho dokonale využil Tomáš a jednoznačne postúpil do semifinále. Stanko nestačil na druhého nasadeného Urbánka a po vyrovnanom prvom sete podľahol 5/7 3/6. Tomáš v semifinále podľahol neskoršiemu víťazovi Kopálovi 2/6 2/6.

Štvorhra patrila našim hráčom, keď Valent s Huttom nastúpili proti Lánikovi s Magdolenom.  Roman so Stankom jasne dominovali a vyhrali 6/2 6/4. Určite môžeme hovoriť o peknom úspechu, keďže Stanko s Tomášom nastúpia v tejto vekovej kategórii aj o rok.

Mladšie žiačky sa konali v Piešťanoch na rýchlom povrchu a najvyššie nasadenou bola Natália Schwarcová, ktorá počas turnaja neprehrala ani set a jasne celý turnaj vyhrala. Veľmi potešila finálová účasť Niny Stankovskej, ktorá ako prvý rok mladšia žiačka zaznamenala výrazny úspech. Na kraji sa predstavili z domácich ešte Tatiana Chovancová, Simona Krištofovičová a Patrícia Hlinková. Prvým kolom sa nepodarilo prejsť Patrícii, naopak Simona zvládla svoj prvý zápas. V druhom kole sa predstavila i Tatiana, ktorá mala prvé kolo voľné, ale nedokázala svoju súperku zdolať a vypadla. Nedarilo sa i Simone, ktorá taktiež vypadla v druhom kole. Štvorhra sa nehrala.

Dorastenci sa predstavili v Partizánskom na koberci s granulátom. Z domácich hráčov sa predstavili Martin Morvay, Ondrej Chamraz, Micheal Škoda, Marcel Musil, Patrik Cvik a David Brna. Zo širokého pola účastníkov sa cez prvé kolo nedostali Martin a Michael, pričom Michael vypadol s Ondrom. Po druhom kole zostali v hre už iba Marcel a Patrik. Patrik prehral vo štvrťfinále a Marcel to dotiahol až do finále, kde nestačil na najvyššie nasadeného Ivana Štarkeho 2/6 2/6. Štvorhra sa taktiež nehrala.

Kompletné výsledky krajov nájdete na stránke www.etenis.sk.

Všetkým zúčastneným chceme poďakovať za vzornú reprezentáciu klubu. Gratulácia patrí tým, ktorí to dotiahli do záverečných kôl a hlavne tým, ktorí ostali neporazení. 

Cez víkend nás čakajú regióny staršieho žiactva a dospelých. Región starších žiakov sa uskutoční v pevnej hale a všetci ste srdečne pozvaní na kvalitné zápasy, ktoré sa rozbehnú v sobotu ráno a budú pokračovať počas celého víkendu.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.