Array

Dalma Galfi sa narodila v roku 1998 v Maďarsku a s klubom TC EMPIRE Trnava je spätá vďaka ženskej extralige, kde tento rok za náš klub hrala. Dalmu klub TC EMPIRE Trnava zaujal a vďaka vynikajúcim podmienkam sa spolupráca medzi klubom a Dalmou rozšírila i na tréningovú prípravu pod vedením trénera Jančoviča. Pripájeme najvýraznejšie úspechy Dalmy v jej tenisovej kariére.

Dalma mala vynikajúci rok 2012, prehrala iba 5 zo 44 zápasov. V ôsmich po sebe nasledujúcich turnajov bola minimálne vo finále, vyhrala 6 turnajov vo dvojhre (z toho 2 do 16 rokov) a tri vo štvorhre, a sezónu zakončila štýlovo víťazstvom na Junior Masters. Dalma bola vo finále Majstrovstiev Európy do 14 rokov a v rebríčku Tennis Europe bola na 1.mieste. V roku 2013 má už ITF ranking 153., vyhrala dva tituly vo dvojhre a jeden vo štvorhre.

Dalma Galfi

Dalma s trofejou

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.