Array

Timea Pavličková spolu s Laurou Roháčovou reprezentovali Slovensko na majstrovstvách Európy do 14 rokov v Plzni, ktoré sa uskutočnili od 22. do 28. júla. Slovenská výprava bola pod taktovkou Juraja Jančoviča.

Zloženie výpravy určili majstrovstvá Slovenska staršieho žiactva, kde sa obe aktérky stretli vo finále.

Dvojhrový pavúk tvoril 128 miest a Timea mala v prvom kole voľno. Žreb druhého kola jej prisúdil Fínku Minetti, ktorá bola na 418. mieste európskeho rebríčka. Timea bola v tom čase na 183. mieste, takže patrila určite k favoritke tohto stretnutia. Timea do bodky naplnila rebríčkové postavenie a dominovala tomuto stretnutiu jasne 6/0 6/2. V najlepšej tridsaťdvojke narazila na Angličanku Mikheeva, ktorej patrila 34. priečka v rebríčku. Bohužiaľ, aj tu sa naplnilo rebríčkové postavenie a Timea na svoju súperku nestačila, prehrala 3/6 3/6. Timea mala určite na to, dostať sa ešte ďalej, škoda, že sa uspokojila s vyhratým prvým kolom. Jej partnerka vo štvorhre Laura Roháčová neuspela hneď v prvom kole a prehrala na tri sety s Poľkou Hertel.

Vo štvorhre sa v prvom kole predstavili proti páru Avetisyan (Arménsko) a Bojanic (Čierna Hora) a zvíťazili hladko 6/0 6/3. V druhom kole sa predstavili proti ôsmemu nasadenému srbskému páru Miletic, Vukovic a zápas dokázali vyhrať 6/4 2/6 10/7. V osemfinále narazili na taliansky pár Capogrosso, Pieri a tentoraz im šťastie neprialo v supertiebreaku a prehrali 7/5 4/6 4/10.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.