Array

Cez víkend 17.8.2013 sa v areáli TC EMPIRE Trnava uskutočnil tenisový turnaj pre najmenšiu vekovú kategóriu. Do súťaže sa prezentovalo 14 chlapcov a 11 dievčat. Hralo sa na zmenšený dvorec s oranžovými loptičkami a systémom každý s každým v skupinách, z ktorých postupovali tí najlepší. Celkovými víťazmi sa stal Samuel Guzoň a Lucia Červencová.

14 chlapcov bolo rozdelených do 3 skupín, dvoch päťčlenných a jednej štvorčlennej, hralo sa na jeden víťazný set. Víťazi mali postup istý do semifinále a o poslednom postupujúcom rozhodoval supertiebreak medzi chlapcami, ktorí skončili na druhých miestach v päťčlenných skupinách.Darilo sa Trnavčanom, keď do semifinále postúpili hneď dvaja: Adam Bačík a Jonáš Béreš.

Domáci Marek Naňo bojoval o posledné postupové miesto proti Chrenovi Patrikovi a podľahol mu v supertiebreaku 10/5. Jonáš dokázal v semifinále Patrika poraziť 15/9 a Adamovi Bačíkovi ušiel postup do finále o vlások, keď podľahol Samuelovi Guzoňovi 15/13. Samuel dokázal vo finále Jonáša zdolať 15/11 a mohol sa tešiť z turnajového titulu.

Beres Guzon

Zľava: Béreš, Guzoň

Do útechy chlapcov sa prihlásilo 5 hráčov a najúspešnejší bol Milan Karasz, ktorý na počet vyhratých a prehratých bodov porazil druhého Maroša Juríka a Aleša Michalicu. 

Karasz Jurik

Zľava: Karasz, Jurík

Dievčatá bojovali v dvoch skupinách, odkiaľ dve najlepšie postupovali do semifinále. Dievčatá hrali na 4 víťazné hry, za stavu 3/3 tiebreak. Zo skupiny A postúpila bez prehry Lucia Červencová, z druhého miesta Záhoráčiková. Skupinu B ovládla Brandisová spolu so Škoricovou. V semifinále Červencová i Záhoráčiková predčili svoje súperky a opäť sa stretli proti sebe ako v základnej skupine. Červencová opäť vyhrala 4/0 a teľila sa z prvého miesta v turnaji.

zahoracikova cervencova2

Zľava: Záhoráčiková, Červencová

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.