Array

Dorastenci TC EMPIRE v zostave Martin Blaško, Oliver Nagy, Patrik Cvik, Marcel Musil, Andrej Glváč sa umiestnili na výbornom 2.mieste na Majstrovstvách Slovenska družstiev, čím vybojovali pre náš klub strieborné medaily !

MSR dorastenci 2013 2

Zľava hore: Andrej Glváč, Oliver Nagy, Martin Blaško, Patrik Cvik,

Zľava dole: Marcel Musil, kapitán tréner Martin Durdík

Chlapci po dramatickom semifinálovom zápase proti domácemu tímu TJ Slávia Agrofert STU Bratislava, kde za stavu 3:3 na zápasy, rozhodla posledná štvorhra, kde Oliver Nagy a Marcel Musil porazili dvojicu Samuel Hodor/Patrik Néma 6:3 4:6 a 11:9 v super tie breaku ! V dnešnom / 24.08./ finálovom súboji proti rovesníkom TK Slovan Bratislava, naši tenisti prehrávali po dvojhrách 2:3 / svoje zápasy vyhrali Blaško a Nagy / nastupovali v rovnakom čase na kurty na štvorhrové zápasy Nagy/Musil proti slovanistom Vach/Obal a Cvik/Blaško proti dvojici Vajda/Molčan. Prvá dvojica Nagy/Musil v dramatickom prvom sete, kde v tie breaku prehrávali už 2:6, nakoniec zabojovali a vyhrali ho 9:7 a druhý set jasne dominovali, kde dvojici Vach/Obal nadelili nepopulárneho kanára 6:0! V poslednej štvorhre rozhodol taktiež v prvom sete tie break, ktorí naši chlapci Cvik/Blaško prehrali, v druhom sete vyhrávali 3:1 a napokon v dramatickej koncovke ho prehrali 4:6. Zápas prebehol v korektnej atmosfére oboch fanúšikovských táboroch. Všetkým hráčom družstva dorastencov a realizačnému tímu / tréneri Grolmus a Durdík /, patrí obrovské poďakovanie za skvelú reprezentáciu nášho klubu TC EMPIRE !   

MSR dorastenci 2013 3

diplom1

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.