Array

Séria detských turnajov v areáli TC EMPIRE Trnava sa skončila v nedeľu 25.8.2013, kedy sa uskutočnil celoslovenský turnaj do 10 rokov. Domáci hráči bojovali až do záverečných bojov, keď Alfréd Almási aj Romana Zelenayová sa prebojovali do finále. Alfréd dosiahol celkové víťazstvo a Romanke ušlo víťazstvo iba o vlások.

nastup dievcata

Nástup dievčat

Alfréd Almási nastupoval do turnaja ako veľký favorit, keď v tomto roku vyhral už 8 turnajov, to najčerstvejšie víťazstvo získal na Slovane Bratislava deň dozadu. Do súťaže sa prezentovalo 35 chlapcov a Alfréd postupoval pavúkom ako nôž maslom, keď až do finále nestratil ani hru. Vo finále narazil na rovesníka z Jaslovských Bohuníc Petra Kučeru. Chlapci predviedli v upršanom finále skvelé výmeny. Alfréd sa nakoniec tešil z víťazstva 6/2 a potvrdil, že momentálne iba ťažko hľadá premožiteľa na slovenských turnajoch. Alfrédovi patrí obrovská gratulácia za predvedené výkony nielen na tomto turnaji, ale počas celej sezóny. 

fredy

Zľava: Peter Kučera, Alfréd Almási

V hlavnom pavúku sa okrem Alfréda predstavili ešte Adrián Štancel a David Schwarc. Adrián prehral v prvom kole s Vlčkom tesne 6/4. Adrián predviedol solídnu hru, škoda horšieho žrebu, keďže sa Vlčko prebojoval napokon až do semifinále. David v prvom kole uspel a v druhom kole narazil na o 2 roky staršieho Filipka, s ktorým tesne prehral 6/4. David aj napriek tomu, že hrá so súpermi o 2 roky staršími, dokáže im vzdorovať a predvádza veľmi dobré výkony.

Do útechy sa nahlásilo 15 chlapcov a celkovým víťazom sa stal Teodor Derzsi.  

Romana Zelenayová aj napriek tomu, že bude v tejto vekovej kategórii aj budúci rok, patrila k spolufavoritkám turnaja. Do hlavného pavúka sa prezentovalo 44 dievčat a Romanka kráčala pavúkom suverénne, keď do finále stratila iba jednu hru. V skvelom výkone je zabrzdil dážď a finále sa muselo odohrať v hale. Vo finále nastúpila proti Ďarmatiovej Nine a obe si v úvode finále zvykali na rýchlejší povrch. Romanka vzdorovala svojej staršej súperke až do samého konca, odvrátila 2 matchbaly, ale nakoniec prehrala 6/4. Napriek tomu patrí Romanke vďaka za predvedený výkon a reprezentáciu klubu.

romanka

Zľava: Romanka a Nina

Okrem Romany sa na turnaji predstavili ďalšie domáce hráčky: Simona Trellová, Paula Nebylová, Tereza Gavalcová, Vanessa Adamcová, Ema Rapavá a Laura Ševčíková. Hráčky zbierali na turnaji cenné skúsenosti a jedine Terezke Gavalcovej sa podarilo vyhrať zápas. 

Víťazkou útechy, do ktorej sa prihlásilo 26 dievčat sa stala Alexandra Gubáňová (vľavo).

utecha

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.