Array

Letná sezóna sa blíži ku koncu a naši hráči pokračujú vo skvelých výkonoch na slovenských turnajoch. Adam Arbet, Nina Stankovská, Stanislav Valent, Dominik Cvik a Tomáš Lánik dosiahli ďalšie pekné výsledky.

Adam Arbet sa predstavil na celoslovenskom turnaji mladšieho žiactva najvyššej kategórie v Humennom, ktorý sa konal od 13. do 17.8.2013. Vo dvojhre sa prebojoval do semifinále, keď postupne vyhral nad Hrdinom, Grnáčom a Urbánkom. v semifinále nestačil v troch setoch na Obertu. Vo štvorhre dokázal triumfovať spomedzi 15 párov po boku Minárika bez straty setu.

Nina Stankovská sa predstavila po víťazstve vo dvojhre aj štvorhre na turnaji v Leviciach (B kategória) na turnaji rovnakej kategórie v Dúbravke od 18.-21.8.2013. Nina opäť excelovala vo dvojhre aj štvorhre a dosiahla opäť turnajové double. Vo dvojhre si postupne poradila pri 20 účastníčkach s Kmoškovou, Koczotowskou, Čanigovou, Okasovou a vo finále s Mrázikovou. Nina nestratila počas turnaja ani set a zaslúžene vyhrala. Nina pridala i víťazstvo vo štvorhre po boku Čanigovej, keď neprehrali ani v jednom z troch zápasov.

Stanislav Valent dokázal na rovnakom turnaji ako Nina Stankovská uhrať semifinále. Stanko pri postupe do semifinále dokázal poraziť oddielového kolegu Miloša Karola 7/5 6/4 a Sedliaka 6/1 6/3. V semifinále neuspel proti Pokornému.

Dominik Cvik a Tomáš Lánik sa dokázali prebojovať do semifinále na turnaji druhej najvyššej kategórie v Leviciach, keď úvodné dva zápasy vyhrali v supertiebreaku, ale v semifinále im supertiebreak nevyšiel a prehrali.

 

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.