Array

Hráč nášho klubu TC Empire Fábius Karaffa, úspešne reprezentoval náš klub na slovenských turnajoch dorastencov kategórie C a D, / Slávia Cup U18 a DIXON Cup U18 /, ktoré vyhral, zaznemal úspech aj za hranicami Slovenska, konkrétne v Českej Republike, kde v minulých dňoch vyhral turnaj dorastencov Tesla Cup v Brne vo dvojhre aj štvorhre / po boku Ondreja Chamraza, ktorý je taktiež našim hráčom / ! K týmto úspechom mu blahoželáme a Prajeme veľa zdaru v ďalšom tenisovom napredovaní pod taktovkou trénera Hrozenského...   

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.