Array

Posledný turnaj mladšieho žiactva druhej najvyššej kategórie sa uskutočnil v areáli TC EMPIRE Trnava na prelome augusta a septembra. Z víťazstva sa tešili domáci Adam Arbet a Chiara Renáta Supák.Obidvaja pridali víťazstvo aj vo štvorhre po boku Antona Magdolena a Kristíny Kozákovej.

nastup3

nastup5 

ceny

Ceny pre najlepších

Chlapčenského turnaja sa zúčastnilo 34 hráčov a najvyššie nasadeným bol domáci Adam Arbet. Z domácich hráčov sa ďalej predstavili: Stanislav Valent, Tomáš Lánik, Miloš Karol, Roman Hutta a Dominik Cvik. Prvým kolom sa nepodarilo prejsť Tomášovi, ktorý podľahol Magdolenovi 6/4 6/2, Miloš nestačil na neskoršieho semifinalistu Kopála v troch setoch 6/4 2/6 3/6 a Roman Hutta prehral tesne so Sedliekom 6/4 4/6 6/7. Dominik si poradil v prvom kole s nasadeným Drozdom 6/4 6/4, ale v osemfinále nestačil na Kaťucha a prehral 6/1 6/0. Stanko sa predral predkolom aj prvým kolom a v osemfinále narazil na Adama. Adam dokázal zvíťaziť v dvoch setoch 6/2 7/6. Adam po postupe do štvrťfinále už v ďalších zápasoch nezávahal a titul z turnaja ostal v domácom klube, keď vo finále zdolal o rok mladšieho Lukáša Pokorného 6/0 6/3.

fi dvojhra

Finalisti dvojhry: zľava: Lukáš Pokorný, Adam Arbet

Do štvorhry sa prihlásilo 13 párov a finále bolo trnavské, keď proti sebe nastúpili Arbet s Magdolenom proti Lánikovi a Huttovi. Bol to veľmi vyrovnaný zápas, ktorý sa rozhodoval až v sueprtiebreaku. Na vrch mali Adam s Antonom po výsledku 6/2 4/6 10/2.

stvorhra fi chlapci

Zľava: Tomáš Lánik, Roman Hutta, Anton Magdolen, Adam Arbet

Dievčat sa zišlo presne 32 a mrzí odhlásenie domácej Natálie Schwarcovej kvôli chorobe, ktorá by bola nasadenou jednotkou. Takto najvyššie nasadenými boli Kristína Kozáková a Chiara Renáta Supák, ktoré obe hosťovali v kategórii mladších žiačok za TC EMPIRE Trnava. Z domácich zasiahli do hry ešte Tatiana Chovancová a Patrícia Hlinková. Viacej sa darilo Tatiane, ktorá postúpila do štvrťfinále po výhre nad Čelustkovou a Baraniakovou E. Vo štvrťfinále už nestačila na vyššie nasadenú Okasovú a prehrala 0/6 2/6. Do finále sa prebojovali najvyššie nasadené Kristína a Chiara. Hráčky sa veľmi dobre poznali aj zo spoločného pôsobenia v družstve TC EMPIRE a Chiara tento zápas zvládla lepšie a vyhrala 6/3 6/0.

Fi dvojhra dievcata

Zľava: Kristína a Chiara

Kristína a Chiara boli najvyššie nasadeným párom vo štvorhre, do ktorej sa prihlásilo 10 párov. Vo finále sa stretli proti Lacovej a Okasovej a jasne dominovali 6/2 6/0.

stvorhra fi dievcata

Klub TC EMPIRE Trnava chce poďakovať spoločnosti Trnavská teplárenská za sponzoring, vďaka ktorému tí najlepší hráči a hráčky získali prekrásne poháre.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.