Array

V areáli TC EMPIRE Trnava prebiehali od 8. do 10.9.2013 majstrovstvá Slovenska družstiev starších žiačok. Na domácich kurtoch sme počas troch dní nenašli premožiteľa a zaslúžene sa dievčenský tím do 14 rokov TC EMPIRE Trnava stal majstrom Slovenska pre rok 2013. Postupne sme zdolali TK Slávia Agrofert STU Bratislava 7/0, TK Baník Prievidza 6/1 a TK Slovan Bratislava 6/1.

Dievčatá, konkrétne, Timea Pavličková, Adriána Šenkárová, Rea Moravcová, Karin Kožlejová, Lenka Stará,  Natália Schwarcová a nehrajúci kapitán Juraj Jančovič si zaslúžia obrovskú gratuláciu za predvedené výkony a dosiahnutý výsledok. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu.

víťazky st ziacky 2013

Deň 3

Finálový zápas proti Slovanu Bratislava sme odštartovali úplne famózne, keď Lenka Stará, Rea Moravcová a Karin Kožlejová vyhrali svoje zápasy a ujali sme sa vedenia 3/0. Adriána nastúpila proti Kerdíkovej a podala veľmi dobrý výkon. Bohužiaľ, Adriána i napriek bojovnosti nestačila na svoju súperku. Timea podobne ako včera nastupovala za stavu 3/1 na poslednú dvojhru a do cesty sa jej postavila Carolina Guglielmetti. Timea nepripustila drámu a po výhre 6/1 6/2 sa dievčatá mohli tešiť z titulu. Gratulujeme k vynikajúcemu úspechu. 

finale 

Deň 2

Semifinálový zápas proti Prievidzi sa začal až o 15.00 kvôli nepriazni počasia. Zápas veľmi dobre rozbehla Natália Schwarcová, ktorá na pozícii č.5 vyhrala nad Mikušovou 6/1 6/0. Dôležitý druhý bod uhrala Lenka Stará proti Eliške Krištofovej po výsledku 6/3 6/0. Prievidza znížila vďaka Barbore Matúšovej na 2/1, keď porazila Reu Moravcovú hladko 6/0 6/1. Adriána Šenkárová na druhej pozícia zvládla zápas s Koberlingovou Veronikou 6/3 6/3 a posunuli sme sa k postupu do finále. Rozhodujúci bod mohla získať Timea Pavličková proti Mihokovej Paulíne. Začala zápas veľmi dobre a získala prvý set 6/2. V druhom sete bola Timea dva body od víťazstva, keď vyhrávala 5/4 30:00, ale Mihoková zabojovala a otočila na 7/5. Zápas sa dohrával takmer za úplnej tmy a Mihokovej ostalo viacej síl a dokázala pretlačiť Timeu 6/3. V zápase sa za stavu 3/2 nemohlo už pokračovať z dôvodu tmy, tak sa štvorhry museli odohrať na druhý deň. Žreb prisúdil Pavličkovej a Starej, Koberlingovú a Matúšovú. Druhú štvorhru tvorili Kožlejová, Šenkárová proti Mihokovej a Krištofovej. Naše dievčatá sa zomkli a podali skvelé výkony, ktoré ich katapultovali do finále. Vyhrali sme obe štvorhry a výsledkom 5/2 postúpili do finále, kde vyzveme Slovan Bratislava.

Deň 1

V zápase proti STU Agrofert Bratislava získala prvý bod Lenka Stará, na pozícii č.5 porazila Blahovú Viktóriu 6/1 6/1. Karin Kožlejová na pozícii č.3 pridala druhý bod, keď zvíťazila nad Mikulajovou 7/5 6/2. Adriána Šenkárová poľahky vyhrala nad Košanovou a pridala tretí bod. Štvrtý rozhodujúci bod po trojsetovej bitke pridala Moravcová Rea, ktorá otočila v treťom sete z 1/4 na 6/4. V poslednej dvojhre si poradila Timea Pavličková s Macháčovou 6/0 6/2. Štvorhry už boli formalitou, ale naše hráčky nenechali nič na náhodu a obe štvorhry jasne vyhrali. Po víťazstve 7/0 sme postúpili do semifinále.

nastup

 

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.