Array

Turnajový kolotoč je stále v plnom prúde a naši hráči sa opäť nestratili a uhrali pekné výsledky.

Najmladšia veková kategória sa predstavila na turnajoch do 8 aj 10 rokov. Marek Naňo hájil farby klubu na turnaji do 8 rokov v Jaslovských Bohuniciach 26.-27.7. a po úspešne zvládnutej základnej skupine sa prebojoval až do finále a obsadil pekné 2. miesto. V Bohuniciach sa predstavil ešte aj Artur Dosedla, ktorý obsadil pekné tretie miesto.

Nano Bohuince

Marek Naňo vľavo

David Schwarc sa predstavil na turnaji do 10 rokov v Púchove a dokázal poraziť všetkých svojich súperov. David vyhral svoj prvý turnaj v tejto vekovej kategórii pod hlavičkou STZ.

Schwarc Puchov

David Schwarc úplne vpravo

Adrián Štancel cestoval na prázdniny na východ a po ceste stihol odohrať turnaj do 10 rokov v Levoči. Adrián obsadil pekné tretie miesto, keď mu finále ušlo až v skrátenej hre.   

Ado Levoca2014

Tomáš Lánik a Stanislav Valent sa predstavili na medzinárodnom turnaji do 12 rokov v rakúskom Kufsteine a spoločne triumfovali vo štvorhre, keď zdolali všetkých 5 súperov. Chalani si dobre počíňali aj v dvojhre, keď Stanko sa prebojoval do štvrťfinále a Tomáš do osemfinále.

Lanik Valent Kufstein

Michal Novanský a Miloš Karol sa predstavili na turnaji kategórie B v Piešťanoch a chalani sa prebojovali do spoločného finále, kde vyhral Michal po trojsetovej bitke 7/6 4/6 6/2. Chalani potvrdili formu aj vo štvorhre, ktorú spolu vyhrali.

Novansky karol piestany

Alfréd Almási bojoval na turnaji triedy C na Interi Bratislava 19.-22.7. a vo dvojhre obsadil 3.miesto a štvorhru spolu s Daom vyhral.

Simonka Krištofovičová sa prebojovala do semifinále turnaja triedy B v Piešťanoch, kde podľahla Barbore Kmoškovej v dvoch setoch. Barbora vo finále neuspela proti Kráľovej. Spoločne hrali aj štvorhru a postúpili až do finále.

kmoskova kristofovicova stvorhra Piestany

Barbora sa predstavila aj majstrovstvách Čiech družstiev a so svojim tímom obsadila pekné 6. miesto.

Kevin Kurtin sa predstavil na turnaji najvyššej kategórie staršieho žiactva v Nitre 21.-25.7. a ako druhý nasadený sa prebojoval do finále, kde podľahol Minárikovi 2/6 2/6.Kevin spolu s Behúňom vyhral štvorhru, keď vo finále zdolali Paulovčáka s Dobrým. Do semifinále štvovhry sa prebojovali Adam Arbet a Michael Škoda.  

Adam s Michaelom sa prestavili aj na turnaji triedy B v Topoľčanoch 26.-29.7. V semifinále sme mali hneď troch zástupcov, keď ku chalanom sa pridal aj János Fekete, ktorý dokázal nakoniec celý turnaj vyhrať. V semifinále porazil Adama 6/4 2/6 7/5 a vo finále Šurinu 6/1 6/4. János získal na turnaji double, keď spolu s Adamom vyhrali štvorhru. Michael uhral semifinále štvorhry. 

arbet fekete topolcany

Staršie žiačky sa taktiež predstavili v Nitre na turnaji triedy A a Klára Ondrejčeková prešla až do semifinále, kde podľahla Cibákovej 2/6 2/6. Klára si zahrala aj finále štvorhry po boku Supak.

Dorastenky sa zišli na Právniku od 22. do 25.7. na turnaji triedy B a najlepšie sa darilo Sindy Kurtinovej, ktorá z pozície nasadenej jednotky celý turnaj vyhrala. Sindy dobre sekundovala Veronika Poláková, ktorá si zahrala semifinále.   

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.