Array

Členovia nášho klubu do 14 rokov si merali sily s medzinárodnou konkurenciou na turnaji ETA ZABA Cup do 14 rokov. V chorvátskom Vinkovci boli Stanislav Valent, János Fekete, Adam Arbet, Tomáš Lánik a Lukáš Bielik spolu s trénerom Romanom Lobotkom.

V kvalifikácii turnaja bolo až 128 miest, do hlavnej súťaže sa prebojovalo 8 hráčov. Kvalifikácia mala teda päť kôl a hrali v nej Arbet, Bielik a Lánik.
V hlavnej súťaži mali zabezpečenú priamu účasť dvaja hráči TC EMPIRE Trnava. János Fekete je v rankingu ETA do 14 rokov na 116. mieste, Stanislav Valent je na 386. pozícii. Prebojoval sa do nej aj Lukáš Bielik, ktorý síce vo finále kvalifikácie prehral, ale stal sa luckym loserom.

Bielik aj Fekete postúpil už po víťazstvách v úvodnom kole do druhého kola, v ktorom však obaja prehrali v trojsetových zápasoch.

Valent (s krajanom Sedliakom) hrali na turnaji v debli, prehrali v 2. kole s rakúsko-chorvátskou Misolic/Suevich 1:6, 3:6.
Vo štvrťfinále debla je János Fekete s Rumunom Sebastianom Gimom, ktorí postúpili cez druhé kolo bez boja. V ňom prehrali 4:6, 3:6.

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.