Array

Cez víkend 9.-10.5. sa konali majstrovstvá Západoslovenského regiónu mladšieho žiactva a dorastu. Naši hráči boli úspešní, keď z titulu sa vo dvojhre tešili Alfréd Almási a Natália Slabá.

Mladší žiaci a žiačky sa predstavili v Topoľčanoch a v oboch kategóriách sme získali tituly vďaka Alfrédovi Almásimu a Natálii Slabej. Alfréd sa presadil v konkurencii iba 15 chlapcov a jasne zvíťazil, keď vo finále povolil uhrať Gulovi iba tri hry. Do semifinále sa prebojoval ešte Matúš Barcaj. Matúš a Alfréd vyhrali spolu debla.

Natália to mala na ceste za titulom ťažšie, keď sa prezentovalo až 38 dievčat. Natália sa už tradične stretla s Romanou Zelenayovou, ktorá jej dokázala zobrať vo štvrťfinále najviac hier. Natália vyhrala 7/5 6/3. Natália vo finále nastúpila proti druhej nasadenej Behúlovej a zvíťazila 6/4 6/2.

Kategória dorastu odohrala turnaj v Zlatých Moravciach. Najďalej z chlapcov sa prebojoval Ondrej Chamraz, ktorý našiel premožiteľa až v semifinále, keď musel Moldovi za vyrovnaného stavu na sety zápas skrečovať. Ondrej si napravil chuť vo štvorhre, keď s Valentom získali titul po vyhratom supertiebreaku.

Z dievčat získala takmer turnajové double Sindy Kurtinová, ktorá vo finále dvojhry nestačila na Maluniakovú. Prehru jej oplatila vo fnále štvorhry, kde zvíťazila spolu so Šimovou. Vyhrali nad Sašou Lázárovou a Maluniakovou 6/3 6/3.

Všetkým gratulujeme k pekným výsledkom.

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.