Array

Martin Blaško a Peter Vajda boli v Trnave nenasadenou dvojicou, napriek tomu to dotiahli v Trnave až k titulu. Vo finále debla EMPIRE Futures Trnava 2015 zdolali v sobotu poobede tretí nasadený taliansky pár Alessandro Colella a Pietro Licciardi 6:2, 6:2 a obaja získali vôbec prvýkrát triumfy vo štvorhre na mužských turnajoch ITF.

VIDEOROZHOVOR S VAJDOM

Martin Blaško s Vajdom hrali spolu na turnaji poprvýkrát. Deväťnásťroční hráči sa dali dokopy náhodne. „Martin mi napísal, že nemá s kým hrať, ja som tiež nemal, tak sme sa dohodli. Na to, že sme hrali spolu prvý raz, vyšlo nám to dobre. Lepšie ani nemohlo, keďže sme získali titul. Hneď v prvom sete sme mali náskok 5:0, nakoniec sme ho získali pomerom 6:2. Celé to bolo fajn," povedal Vajda pre www.tcempire.sk, pre ktorého to bol len druhý turnaj na okruhu ITF, na ktorom hral štvorhru. „Sústredím sa na singla, štvorhra ma až tak nebaví."


Martin Blaško hrá v nedeľu o 10:00 v Trnave ešte singlové finále, Vajda sa už chce preorientovať na hard. „Idem do Turecka, ale na hardy, antukovú sezónu končím. Je to môj obľúbený povrch, dúfam, že sa mi tam na turnajoch zadarí," dodal Vajda, majiteľ 9 bodov v singlovom rebríčku ATP. Osem z nich získal nedávno v júni na challengeri v Poprade, keď v 1. kole zdolal brata Djokoviča Djordjeho.

Finále štvorhry na turnaji EMPIRE Futures Trnava 2015 (Foto: Ivan Kopčáni):

DSC 8483u

DSC 8495u

DSC 8516u

IKO 5431u

IKO 5435u

IKO 5443u

 

Oznamy

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.