Array
V tenisovom klube Piešťany sa bojovalo o majsterku Slovenskej republiky do 18.rokov, na ktorých sa zúčastnili aj naše hráčky z TC Empire ako Sarah Mária Juráková- nasadená trojka, Sindy Kurtinová a Tamara Kupková. Z našich hráčok sa vo dvojhre naďalej prebojovala Sarah Mária Juráková ktorá v semifinále porazila Martu Šramkovú a vo finále o titul majsterky Slovenska bola jej súperkou Rebecca Šramková.

Po vyrovnanom a napínavom zápase,nakoniec uspela v treťom sete jej súperka.Vo štvorhre boli naše hráčky veľmi úspešné, tretie miesto získali Sarah Mária Jurákova so Sandrou Jamrichovou a titul majsteriek Slovenka získali Tamara Kupková so Sindy Kurtinovou.Gratulujeme!

Finalistky dvojhry Sarah Mária Juráková a Rebecca Šramková

Finalistky dvojhry Sarah Mária Juráková a Rebecca Šramková

Víťazky štvorhry Sindy Kurtinová a Tamara Kupková

 Víťazky štvorhry Sindy Kurtinová a Tamara Kupková

Kompletné výsledky nájdete na www.etenis.sk

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční medzinárodný vozíčkarsky turnaj. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 8.6. do nedele 11.6.2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.